Markalar BT Ses Sistemleri (Audio) Video / Broadcast Yazılım
ÜRÜN LISTELERINE HIZLI ERISIM
» Bayilerimiz
» Eğitim Hizmetleri
» Fiyatlarımız

Iletisim Formu

Sinerji-Vass, Merging Technologies Distribütörü Oldu !

http://www.merging.com/

Merging Technologies SA geniş çaplı medya ve eğlence endüstrisi içerisinde 20 yılı aşkın süredir profesyonel Audio ve Video ürünleri için çığır açan deneyimlerini geliştirmekte olan bir İsviçre Şirketi'dir.

Müzik, film, televizyon, mastering ve performans endüstrilerinde hatırı sayılır bir elit kullanıcı kesimine sahip olan Merging uygulama ne olursa olsun kendini, eşsiz kalite ve esneklik ile ürün yelpazesini geliştirmeye adamıştır. Merging, her zaman kalitenin daima öncelikli olduğuna inanan, sınırlarını genişletme ihtiyacı duyan ve sistemlerinden daha fazlasını bekleyenler için araçlar üretir.

RAVENNA, IP-tabanlı network ortamlarında gerçek zamanlı audio ve diğer medya içerikleri için bir çözümlemedir. Standartlasmıs network protokolleri ve teknolojilerini kullanarak, RAVENNA var olan network altyapılarını yönetebilir.

RAVENNA, AES67 ile tamamen uyumlu, ful sinyal netliği, Yüksek-Erisilebilir ve düsük gecikme özellikleri ile pro audio marketin kesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmistir. Tek Gigabit Ethernet linki üzerinden 8 x MADI stream kapasitesine yakın, yüksek kanal sayili DXD ve DSD sinyalleri için ful desteğe sahip ilk ve tek Layer-3 tabanli IP audio protokolüdür.

Öncelikli profesyonel broadcast marketi hedef alan RAVENNA ayrıca live ve kayıt gibi diğer pro audio market segmentlerine de yayilmistir.Yayin evleri, tiyatrolar, konser salonları gibi in-house sinyal dağılımı ile sabit kullanım, bulusma alanları ve canlı organizasyon, OB van destegi, tesisler arası uygulamalar için WAN bağlantıları aracılıgıyla prodüksiyon ve kayıt uygulamaları gibi muhtemel kullanım alanlarına (ve daha fazlasına) sahiptir. http://ravenna.alcnetworx.com