Markalar BT Ses Sistemleri (Audio) Video / Broadcast Yazılım
ÜRÜN LISTELERINE HIZLI ERISIM
» Bayilerimiz
» Eğitim Hizmetleri
» Fiyatlarımız

Iletisim Formu

Netstor Rackmount PCIe Genişletme Kasası NA260A..

Yüksek Performanslı Bilgisayar Uygulamaları için Netstor Rackmount PCIe Genişletme Kasası NA260A yı  Sinerji Vass ile Türk Müşterilerinin Hizmetine Sundu

 

 


PCIe çoklama ürünlerinin dünyadaki lider üreticisi Netstore NA260A yı kullanıcıların hizmetine sundu. TurboBox Rac NA260A, 19” rackmount PCI çoklamalı kasası ile 40Gbps a kadar data transfer hızı, 4 adet full-length PCIe x16 slots ve and 2 full-length PCIe x4 açık tip slotlu server/çalışma istasyonu ile büyük kapasiteli power supply ve yüksek güçlü fanlar sağlayarak yüksek performans gerektiren GPU/grafik kartları ile çalışmaya imkan tanır.

Netstor's TurboBox Rac NA260A nın bir server a bağlanması ile bu server (bahsedilen server limitli dahili genişleme kabiliyeti olan 1U ve 2U serverlarda olabilir)  en ekonomik ve kazançlı şekilde  yüksek performanslı bir servera dönüştürülmüş olur. NA260A kullanılarak super server a dönüştürülen bu server yüksek performansın istendiği bilgisayar uygulamalarında, telekominukasyon, data analizi, data depolama ve bilimsel araştırmalar gibi pek çok alanda kullanılcılara, MIS çalışanlarına ve yöneticilerine en iyi maliyet – performans çözümünü sunar.

NA260A nın içine konulabilen, opsiyonel, yüksek verimlilikli 1350W 2+1  ilave güç unitesi 6+2 pin bağlantısı sağlayarak harici gücün ihtiyaç duyulduğu GPU/grafik kartları , 7/24 kapanmadan çalışmanın kritik olduğu durumlar için güç sağlar.
NA260A üzerinde çalışma durumunu gösteren bir monitor de yer alır. Herhangi bir fan bozlur veya içerideki sıcaklık beklenilenden fazla artar ise bu durum hem  buzzer dan sesli olarak duyulabilir hem de öndeki LED ışıklarından izlenebilir. NA260A, 19” modulleri 19” rackmount a monte edebilmek için kullanıcılara 5 metreye kadar PCIe 2.0 ×8 data kablosu seçeneği sunar.