Markalar BT Ses Sistemleri (Audio) Video / Broadcast Yazılım
ÜRÜN LISTELERINE HIZLI ERISIM
» Bayilerimiz
» Eğitim Hizmetleri
» Fiyatlarımız

Iletisim Formu

NetStor 1U 4-Bay RAID Subsystem NR310C Data Depolama Sistemi...

 

Netstore, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Dijital Video Kayıt Uygulamaları için Kendi Başına Çalışabilen 1U 4-Bay RAID Subsystem NR310C Data Depolama Sistemini Geliştirdi

 

 

 

Netstore küçük- orta ölçekli müşterilerin ve dijital video kaydı yapan müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak 1U 4-bay USB 3.0/eSATA/FWB to SATA RAID subsytem NR310C yi geliştirdi. Data backup ve data paylaşımının çok önemli hale geldiği küçük ve orta ölçekli müşterilerde NR310C ideal bir harici data depolama ünitesi olarak hizmet verir. Genellikle dijital video recorderlar düşük data depolama kapasitesine sahiptirler. Bu nedenle çoklu IP kameralı ugulamalar ve yüksek kapasiteli ve 3-6 ay saklanması gereken video kayıtları için harici bir depolama ve kapasite önemli ihtiyaçtır. Data backup larının gündemde olduğu günümüzde,NR310C nin sahip olduğu RAID 5, RAID 5+ yedek veya RAID 10 gibi RAID seviyeleri en iyi data koruması için MIS çalışanları ve yöneticileri tarafından çok tercih edilmektedir.
Plug-n-Play fonksiyonuna sahip olan NR310C aynı zamanda eSATA, USB3.0 ve FireWire800 gibi en çok kullanılan arayüzleri de sağlar. NR310C ve host arasındaki kurulum basit bir bağlantı ile yapılır.
NR310C den alınacak maksimum verim eSATA portu ile  268MB/s dir.

Eğer NR310C üzerindeki HDD biri arızalanır ise MIS personeli için bu arızalanan HDD yi yanan kırmızı LED göstergesi ışığında belirlemek ve çalışan HDD lerden ayırmak çok kolaydır. Ayrıca NR310C ile sağlanan kolay kullanıcı ara yüzü GUI yi kullanarak RAID ayarları/e-mail ayarları ve donanım ayarları (fan hızı, sıcaklık ve voltaj izleme gibi) host tarafından veya client trafaından kolaylıkla yapılabilir.