Markalar BT Ses Sistemleri (Audio) Video / Broadcast Yazılım
ÜRÜN LISTELERINE HIZLI ERISIM
» Bayilerimiz
» Eğitim Hizmetleri
» Fiyatlarımız

Iletisim Formu

Markalar

AJA VİDEO SİSTEMLERİ

AJA Video Sistemleri yüksek kalite ve uygun maliyetli dijital video elde etme, çevirme, arabirim ve masaüstü çözümlemelerinde profesyonel broadcast, prodüksiyon ve post prodüksiyon sektöründe lider bir üreticidir.

LAUTEN AUDIO

Lauten Audio her seferinde sıfırdan bir başlangıç ile orjinal, ilham verici özel tınıya sahip mükemmel sound mikrofonlar ile lider konuma ulaşmıştır.

RUIGE MONİTÖRLERİ

6 kategoride 120'den fazla monitör çeşidi ile Ruige, film, post prodüksiyon, yayıncılık, Tv-Dizileri, CCTV gibi bir çok alanda özel çözümler sunar.

APS

APS monitörleri stüdyo kullanımı için tüm deneyimini yüksek kalite ürünler ile sunar ve iyi sound tutkunlarina hitap eder.

EQUATOR AUDIO RESEARCH

Günümüzün prodüksiyon ortamlarının sayısız zorlukları ile yüzleşen Equator monitör çözümlemeleri sorunların üstesinden gelmeye kendini adamıştır.

STARDOM

RAIDON Technology Inc. 2000 yilinda kurulmus olup, güvenilir ve kaliteli profesyonel storage çözümlemeleri üreticisi olarak bilinmeyi hedef haline getirmistir. Güvenli veri depolama ürünleri ile RAIDON üretim sırasındaki yüksek kalite standartları ve eşsiz ürün dizaynı ile beklentilerin üstünde hizmetler sağlar.

NETSTOR

Netstor Technology harici SAS/SATA veri depolama ürünleri üzerine yogunlaşıp, kullanıcılar için güvenilir, ucuz maliyetli ve yüksek performans SAS/SATA veri yedekleme çözümlemesi sağlar.

RAIDIX

RAIDIX Profesyonel Medya, Sağlık, Yüksek Performans Hesaplama Storage Yazılımları

ATTO

Veritabanı yönetimi, dijital video, audio, yayıncılık, SAN, NAS, yedekleme, depolama, performans çözümlemeleri...

AIC

AIC OEM/ODM server ve storage çözümlemelerinde lider ürün saglayicisidir ve talepleri karsilamak için özel olarak gelistirilmektedir.