Markalar BT Ses Sistemleri (Audio) Video / Broadcast Yazılım
ÜRÜN LISTELERINE HIZLI ERISIM
» Bayilerimiz
» Eğitim Hizmetleri
» Fiyatlarımız

Iletisim Formu

HAKKIMIZDA

2006 yılında faaliyete geçen Sinerji Grup Endüstri Otomasyon Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti;farklı kapasitelerde smd dizgi hatları, dalga lehimleme hat çözümleri, her türlü sarf malzemeleri, kalite kontrol test sistemleri satış ve servis faaliyetlerini pazar liderliğini hedefleyerek yürütmektedir. Strateji ve hedeflerini müşteri memnuniyeti felsefesi doğrultusunda belirleyen Sinerji Grup sektörde yenilikçi ve dinamik kimliği ile tanınmaktadır.

 

 

Sinerji Grup'un sürekli büyüyen ve yenilenen yapısında amaç; sürekli yükselen müşteri memnuniyetini sağlayan çözümler ile sektörde anılmaktır. Sinerji Grup, temsilcisi oldğu firmalar gamında uzak doğunun en çok tercih edilen smd dizgi makinaları üreticisi Samsung Techwin ile beraber her biri kendi konusunda dünya lideri son teknoloji sistemlere sahip olan 31 adet tedarikçi firması ile müşterilerine çözüm sağlamaktadır. 
Müşteri memnuniyeti felsefesi doğrultusunda  firma müşterilerine ayrıca, elektronik üretim prosesi, esd eğitimleri ve özel laboratuvarında elektronik kart tamir hizmetleri de vermektedir.